booking

Cenníky

- Cenník športových služieb
- Cenník konferenčných miestností

Ubytovanie

Hotel Bow Garden ponúka 20 nadštandardne vybavených izieb s celkovou kapacitou 54 lôžok...

Obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky ubytovania v Hoteli Bow Garden

Rezervácia

Online rezervácia v Hoteli Bow Garden

Kongresové služby

 Hotel Bow Garden disponuje dvoma konferenčnými miestnosťami. Vďaka variabilite týchto priestorov a špičkovému technickému vybaveniu je v nich možné usporadúvať semináre, kurzy, školenia, obchodné a pracovné stretnutia, ale tiež recepcie, bankety, oslavy, svadby, rodinné posedenia a iné viac či menej formálne spoločenské podujatia.

Gallery room

 

Kapacita miestnosti sa pohybuje od 40 do 70 osôb v závislosti od spôsobu rozmiestnenia stolov. Priestor Gallery room je plne klimatizovaný a ponúka možnosť internetového pripojenia formou Wi-Fi. Okrem architektonicky výnimočne riešeného interiéru miestnosti sú jej ďalšími výhodami denné svetlo, integrovaný systém ozvučenia a regulovateľné osvetlenie. Pri organizovaní väčších firemných či spoločenských podujatí je možnosť prepojenia s reštauráciou, čím sa kapacita zvýši až o 60 osôb. Súčasťou Gallery room je aj štýlová terasa s rozlohou 100 m2. Na želanie zákazníka sme schopní zabezpečiť podávanie občerstvenia na čerstvom vzduchu. Tento výnimočný priestor je možné využiť i na usporiadanie akcií iného charakteru ako napríklad "grill party" a to hlavne v letnom období.

 

Salónik Superior


Exkluzívny priestor salónika je vhodný pre menšie skupiny do 25 osôb. Jeho vysoko reprezentatívny vzhľad spríjemňuje galéria obrazov. Samozrejmosťou je špičková prezentačná technika, integrovaný systém ozvučenia, možnosť pripojenia na internet formou Wi-Fi a klimatizácia. Súčasťou salónika Superior je aj zimná záhrada a oddychová časť vybavená kozubom.

 

Cenník a vybavenie konferenčných miestností

Možnosti rozmiestnenia stolov