booking

Cenníky

- Cenník športových služieb
- Cenník konferenčných miestností

Ubytovanie

Hotel Bow Garden ponúka 20 nadštandardne vybavených izieb s celkovou kapacitou 54 lôžok...

Obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky ubytovania v Hoteli Bow Garden

Rezervácia

Online rezervácia v Hoteli Bow Garden

Možnosti rozmiestnenia stolov

Správne usporiadanie spoločenských priestorov má priamy dopad na úspešnosť akcie. Ideálne rozmiestnenie priestorov môže zvýšiť efektivitu a úspešnosť stretnutia.

Možnosti rozmiestnenia stolov sú nasledovné:

 

BANKET

 

Banketové usporiadanie je vhodné zvyčajne pre podávanie stravy a menšie diskusné krúžky. Sedenie je za okrúhlymi a štvorcovými stolmi.

DIVADLO
 

Divadelné rozmiestnenie je vhodné pre väčšie a kratšie stretnutia, ktoré nevyžadujú veľa písania. Takéto sedenie je taktiež vhodné pre tlačové konferencie alebo pred simulovaním skupinových aktivít pretože stoličky je možné ľahko premiestňovať.

TRIEDA


Uvedené sedenie je najviac preferované pre stredne veľké a väčšie stretnutia. Stoly poskytujú zúčastneným dostatok miesta na rozloženie pracovných materiálov a zapisovanie poznámok. Sedenie je vynikajúce pre školenia.

U-TVAR


Sedenie je vhodné pre menšie ako 40 členné skupiny. Rozloženie zaručuje výbornú interakciu skupiny s vedením usadeným za vrchom stola. Audiovizuálne technológie sú zvyčajne najlepšie umiestnené na otvorenom konci stola.

KONFERENCIA


Sedenie je vhodné pre interaktívnu diskusiu a zápis poznámok pre menej ako 25 účastníkov.

 

T-TVAR, II-TVAR

Uvedené sedenia sú najviac preferované pri spoločenských udalostiach, ako napr. svadby, stretávky. Najväčšou výhodou II - tvaru je vysoká kapacita osôb.

 

Cenník a vybavenie konferenčných miestností

Kongresové služby