booking

Cenníky

- Cenník športových služieb
- Cenník konferenčných miestností

Ubytovanie

Hotel Bow Garden ponúka 20 nadštandardne vybavených izieb s celkovou kapacitou 54 lôžok...

Obchodné podmienky

Všeobecné obchodné podmienky ubytovania v Hoteli Bow Garden

Rezervácia

Online rezervácia v Hoteli Bow Garden

BUSINESS

Vila Ester (Hotelové izby "BUSINESS")


Samostatná vila dokonale izolovaná od ruchu a zhonu mestského života uspokojí aj tých najnáročnejších klientov. Vo vile sa nachádzajú štyri dvojlôžkové izby "business", pričom jedna má samostatný vchod a tri izby majú spoločným vchod do vily. Všetky izby disponujú vlastnou klimatizáciou, širokouhlým farebným televízorom so satelitným príjmom, minibarom, samozrejmosťou je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Pri rezervovaní celej vily je možné zvýšiť jej kapacitu o jednu jednolôžkovú izbu (izba č.60). Táto izba však nespĺňa parametre ostatných izieb, preto slúži výhradne len na zvýšenie kapacity a nevydáva sa samostatne.

 

Izba č.20:

dvojlôžková


Do svetlozelena ladená izba s manželskou posteľou je vybavená exkluzívnym talianskym nábytkom, hostí poteší plazmový televízor s uhlopriečkou 120 cm. V priestrannej kúpeľni s vaňou nechýbajú kvalitné župany, jednorazové papuče.

Cena: 99 euro

Izba č.30:

dvojlôžková


Svetlomodrý interiér izby vypĺňa luxusný taliansky nábytok s manželskou posteľou a plazmový televízor s uhlopriečkou 120 cm. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom. Pohodlie znásobujú kvalitné župany a jednorazové papuče.


Cena: 99 euro

Izba č.40:

dvojlôžková


Najluxusnejšia so všetkým izieb očarí originálnym dizajnom, tmavočervenou farbou stien, plazmovým televízorom s uhlopriečkou 130 cm vsadeným do rámu z obrazu. Kúpeľňa, oddelená od zvyšku izby len symbolicky stĺpmi s bodovými svetlami svietiacimi do stropu, vytvára jedinečnú atmosféru. Samozrejmosťou je samostatná toaleta, županya papuče.


Cena: 129 euro

Izba č.50:

dvojlôžková


Luxusne vybavená izba s manželskou posteľou, zariadená štýlovým talianskym nábytkom, televízorom s plochou obrazovkou a uhlopriečkou 130 cm. Izba je veľmi priestranná, má samostatnú toaletu a samostatnú kúpeľňu s vaňou. Pohodlie znásobujú kvalitné župany a jednorazové papuče.

Cena: 99 euro

 

Hostia ubytovaní v izbách "business" majú za poplatok k dispozícii relaxačnú miestnosť so suchou saunou, ležadlami, ponorným bazénom so studenou vodou a sprchovacím kútom. Dokonalý pôžitok im zabezpečí relaxačná hudba a pôsobivé osvetlenie miestnosti. Hostia majú k dispozícii aj štýlovú kuchynku, spoločenskú miestnosť s kozubom a zimnú záhradu. K Vile Ester patrí aj uzavretá rozľahlá záhrada (400 m2), ktorú ocenia najmä rodiny s deťmi.